AKTUALNOŚCI

co się dzieje w bokserskim świecie

25.
08.2016

Składki członkowskie

Uchwałą zarządu z dnia 24.08.2016 składka członkowska w sezonie treningowym 2016/2017 będzie wynosić 90pln miesięcznie.
Zawodników reprezentujących klub obowiązuje dotychczasowa opłata.

03.
08.2016

Komunikat

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem wydz. sport. PZB w sprawie międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzikó∑ oraz Mistrzostw Polski Młodzików - KOMUNIKAT

30.
06.2016

Treningu przez wakacje

Przez okres wakacyjny obowiązuje plan treningów wakacyjnych dla zawodników i wszystkich chętnych - wtorki i czwartki godz.19:00.

 

Zarząd BKB Beskidy

21.
06.2016

Memoriał Zbigniewa Pietrzykowskiego

Tego dnia publiczność zgromadzona w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilkowicach zobaczyć mogła 23 walki bokserskie. W memoriale wystartowali zawodnicy urodzeni w latach 2001-2000 (kadeci), 2002 (młodzik), 1998–1999 juniorzy oraz seniorzy.

Organizatorem zawodów był klub „Bielski Klub Bokserski Beskidy Bielsko-Biała”, gmina Wilkowice, GOSiR Wilkowice, Miasto Bielsko-Biała i powiat Bielsko-Biała oraz beskidzka rada olimpijska.

Młodzik
1/38,5kg Artur Proksa - Niestow. (Węgierska Górka) vs. Artur Skorupa (RMKS Rybnik) 0-3
2/36kg Kamil Kopyto - Niestow. (Węgierska Górka) vs. Konrad Trojok (TS Czarni-Góral Żywiec) 0-3
3/57kg Antoni Brzozok (BKS Jastrzębie) vs. Damian Łaniecki (BKB Beskidy Bielsko-Biała) 0-3
4/+76kg Tadeusz Kwiek (MOSM Bytom) vs. Kacper Pieczyrak (BKB Beskidy Bielsko-Biała) TKO2

Kadet
5/57kg Mikołaj Aleksandrowicz (LKS Myszków) vs. Mikołaj Flisowski (BKB Beskidy Bielsko-Biała) 3-0
6/63kg Bartłomiej Górny (Ring Bielsko-Biała) vs. Remigiusz Skoczyński (KS Garda Gierałtowice) 0-3
7/70kg Kacper Martyka (KS Energetyk Jaworzno) vs. Adam Opyrchał (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) TKO1
8/63kg Mateusz Wuzik (KS Garda Gierałtowice) vs. Radosław Kliś (BKB Beskidy Bielsko-Biała) 3-0

Junior
9/75kg Konrad Tlałka - Niestow. (Węgierska Górka) vs. Kamil Kuździeń (KS Start Częstochowa) 0-3
10/+91kg Roman Chlipała (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs. Oskar Safarian (MOSM Bytom) 0-3
11/56kg Grzegorz Ryszka (TS Czarni-Góral Żywiec) vs. Kamil Pietrzyk (BKS Jastrzębie) 0-3
12/64kg Damian Żur (TS Wisła Kraków) vs. Daniel Skorupa (RMKS Rybnik) 0-3
13/64kg Radosław Kręski (LKS Myszków) vs. Michał Ponikiewski (Ring Bielsko-Biała) TKO2
14/69kg Patryk Skrzypulec - Niestow. (Siemianowice) vs. Konrad Białas (KS Energetyk Jaworzno) 0-3
15/69kg Tomasz Otworowski (KS Garda Gierałtowice) vs. Dominik Suchecki (TS Wisła Kraków)
16/91kg Marcin Trybalski (KS Garda Gierałtowice) vs. Łukasz Nazaruk (BKB Beskidy Bielsko-Biała) 3-0

Senior
23/91kg Piotr Smaroń (TS Wisła Kraków) vs. Jakub Rus (TS Czarni-Góral Żywiec) 3-0
17/69kg Patryk Miodoński - Niestow. (Węgierska Górka) vs. Michał Szot (LKS Myszków) 0-3
18/69kg Paweł Kopyto - Niestow. (Węgierska Górka) vs. Grzegorz Gawłowski (SKB Kincz Brenna) TKO3
19/75kg Robert Matlak - Niestow. (Węgierska Górka) vs. Damian Stanisławski (UKS Naprzód Lipiny) TKO2
20/75kg Mateusz Syposz (SKB Kincz Brenna) vs. Szymon Batelt (Ring Bielsko-Biała)) 3-0
21/81kg Piotr Opyrchał (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs. Jakub Paździor (BKB Beskidy Bielsko-Biała) 3-0
22/91kg Bartosz Głowacki (KS Energetyk Jaworzno) vs. Piotr Brzoska Niestow. (Siemianowice) 0-3

08.
06.2016

I Memoriał Zbigniewa Pietrzykowskiego

Zapraszamy do pobrania komunikatu dotyczącego I Memoriału Zbigniewa Pietrzykowskiego - komunikat zawodów.