AKTUALNOŚCI

aktualności z okresu 2019

31.
05.2019

Mecz Polska & Australia

BKB Beskidy organizatorem meczu Polska & Australia na IV Memoriale im.Zbigniewa Pietrzykowskiego w Wilkowicach - 5.06.2019. Start walk - godzina 18:00 
Zapraszamy wszystkich fanów boksu Olimpijskiego do Wilkowic ul.szkolna 8a.

 

 

28.
04.2019

Olimpiada Młodzieży

Karol Hoffman wygrywa jednogłośnie 3:0 z Łętowskim Oliverem z UKS Ruda Śląska brawo Karol!  Tym sukcesem gwarantuje sobie miejsce w kadrze Śląska kadetów na Olimpiadę młodzieży MP kadetów 2019.

 Od 29.04.2019 rozpoczyna obóz szkoleniowy w Górkach Wielkich pod okiem trenerów kadry, gratulujemy trenerowi i zawodnikowi zarząd BKB Beskidy.

14.
03.2019

Mistrzostwa Śląska
Zawodnik Bielskiego klubu bokserskiego Beskidy Karol Hoffman Złotym medalistą Mistrzostw Śląska w boksie Olimpijskim w kategorii super ciężkiej kadetów, Oliwer
Gryman Brązowym medalistą Mistrzostw Śląska kategorii 60 kg, Tomasz Pasierbek Brązowym medalistą kategorii 66 kg kadetów. BKB Beskidy wystawiły 5 zawodników do rywalizacji o tytuły Mistrzów Śląska dwóch seniorów i trzech kadetów , nasi seniorzy wylosowali Multimedalistów Mistrzostw Polski jak Radosław Kliś nasz ubiegłorocznych Vice Mistrz Śląska juniorów w debiucie seniora kategorii 69 kg wylosował Daniela Skorupę najlepszego zawodnika w Polsce w tej kategorii i końcowej klasyfikacji Mistrz Śląska 2019, walka trwała na pełnym dystansie i została walką dnia nagrodzoną przez publiczność i zawodników gorącymi brawami.Poza strefą medalową uplasował się Jakub Hałas miejsce (5-8) który również prowadził wyrównana walkę z zdobywcą srebrnego medalu w tej kategorii.Było to dla nas szkoleniowców i zawodników świetne doświadczenie czekamy na występ Karola Hoffmana na Mistrzostwach Polski dziękujemy wszystkim za wsparcie.
trenerzy :Bartosz Kempny, Łukasz Nazaruk
21.
02.2019

Super-Nowa: Udany początek sezonu dla bielskiego klubu

Zapraszamy do przeczytania podsumowania z ostatniego startu w Gliwicach na łamach portalu Super-Nowa - kliknij.