AKTUALNOŚCI

co się dzieje w bokserskim świecie

14.
03.2019

Mistrzostwa Śląska
Zawodnik Bielskiego klubu bokserskiego Beskidy Karol Hoffman Złotym medalistą Mistrzostw Śląska w boksie Olimpijskim w kategorii super ciężkiej kadetów, Oliwer
Gryman Brązowym medalistą Mistrzostw Śląska kategorii 60 kg, Tomasz Pasierbek Brązowym medalistą kategorii 66 kg kadetów. BKB Beskidy wystawiły 5 zawodników do rywalizacji o tytuły Mistrzów Śląska dwóch seniorów i trzech kadetów , nasi seniorzy wylosowali Multimedalistów Mistrzostw Polski jak Radosław Kliś nasz ubiegłorocznych Vice Mistrz Śląska juniorów w debiucie seniora kategorii 69 kg wylosował Daniela Skorupę najlepszego zawodnika w Polsce w tej kategorii i końcowej klasyfikacji Mistrz Śląska 2019, walka trwała na pełnym dystansie i została walką dnia nagrodzoną przez publiczność i zawodników gorącymi brawami.Poza strefą medalową uplasował się Jakub Hałas miejsce (5-8) który również prowadził wyrównana walkę z zdobywcą srebrnego medalu w tej kategorii.Było to dla nas szkoleniowców i zawodników świetne doświadczenie czekamy na występ Karola Hoffmana na Mistrzostwach Polski dziękujemy wszystkim za wsparcie.
trenerzy :Bartosz Kempny, Łukasz Nazaruk
21.
02.2019

Super-Nowa: Udany początek sezonu dla bielskiego klubu

Zapraszamy do przeczytania podsumowania z ostatniego startu w Gliwicach na łamach portalu Super-Nowa - kliknij.

29.
11.2018

PIERWSZY KROK BOKSERSKI W DĄBROWIE GÓRNICZEJ 24 XI 2018r.

W  zawodach w Dąbrowie Górniczej wzięło udział  62 zawodników z 18 klubów Śląskich. BKB Beskidy  wystawiło 3 zawodników.
Jakub Hałas kat 69 kg BKB Beskidy  pokonał na punkty 3:0 Tomasza Górskiego z Carbo Gliwice.

Pavliuk Oleksander kat 91 kg BKB Beskidy wygrywa  na punkty po zaciętym pojedynku z Hlazar Sergiusz z Carbo Gliwice. Pojedynek ten został  uznany przez kibiców walką dnia!!! Tomasz Pasierbek przegrywa na punkty 0:3 z Skocz Kamilem z Pancher Cieszyn. Gratulujemy udanego startu oraz dobrej organizacji zawodów.

Trenerzy BKB Beskidy: 
Łukasz Nazaruk 
Bartosz Kempny

29.
08.2018

Nowy sezon treningowy

3.09.2018 rusza nowa grupa BKB Beskidy w centrum sportowym BEFIT Gemini na 2 piętrze karnet open 90 zł bez wpisowego dla członków BKB Beskidy na otwarciu o godz.19:00 pierwszy trening poprowadzi z naszymi trenerami gość specjalny Mateusz Kowalczyk zawodnik grupy zawodowej Babilonpromotion zapraszamy wszystkich chętnych .Grupa młodzików do lat 14 zostaje bez zmian na Widoku.

10.
05.2018

III Memorial im Zbigniewa Pietrzykowskiego

Serdecznie zapraszamy na III Memoriał Zbigniewa Pietrzykowskiego, pod patronatem Mariana Kasprzyka! 

Więcej informacji oraz komunikat do podglątu tutaj.