AKTUALNOŚCI

aktualności z okresu 2013

21.
12.2013

Wszystkiego najlepszego z okazji Świat

Zarząd klubu pragnie złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne.

Jednocześnie pragniemy wszystkich poinformować o przerwie w treningach do 03.01.2014, którego to odbędzie się pierwszy noworoczny trening.

02.
12.2013

OBÓZ ZIMOWY 2014 Z GOŚCIEM SPECJALNYM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 18-25 stycznia 2014 roku odbędzie sie obóz zimowy w Murzasichlach koło Zakopanego którego gościem specjalnym będzie Albert Sosnowski. Wiecej informacji pod telefonem 501 311 993.

01.
12.2013

TRENING Z MISTRZEM

W piątek nasz klub zamienił się w bokserskie wydarzenie, prowadzony był specjalny trening przez Alberta Sosnowskiego który przekazywał cenne wskazówki młodym adeptom, a mistrz olimpijski Marian Kasprzyk udzielał wywiadu do telewizji która przyglądała się rozwojowi naszego klubu oraz osiągnięciom mistrza. Wkrótce zdjęcia w galerii.

28.
11.2013

GWIAZDA BOKSU W BKB BESKIDY

Zarząd BKB Beskidy informuje że już jutro, tzn. 29/11/2014 od godziny 17:00 w siedzibie naszego klubu będzie miało miejsce spotkanie ze znanym pięściarzem, Albertem Sosnowskim! Zapraszamy wszystkich fanów boksu i członków klubu.

18.
11.2013

OBNIŻKA SKŁADKI

Uchwałą Nowego Zarządu BKB Beskidy w grudniu składka członkowska za treningi została obniżona do 60 zł. Zapraszamy wszystkich członków, i chętnych!

05.
09.2013

TRENING W TERENIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przypominamy, że w dniu jutrzejszym obie grupy spotykają się nad Zaporą w Wapienicy (ostatni przystanek linii nr 16) o godzinie 16 na treningu w terenie!!! OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

30.
08.2013

ZAPISY DO BIELSKIEGO KLUBU BOKSERSKIEGO BESKIDY

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować sztuki bokserskiej, zarówno osoby, które chcą ćwiczyć rekreacyjnie jak i młodzież, która chce spróbować swoich umiejętności na ringu - osoby od 11 roku życia. Zapewniamy możliwość startu w zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. ZAPRASZAMY TAKŻE PANIE!!! Istnieje także możliwość treningów indywidualnych z trenerem.

05.
02.2013

SPOTKANIE MIESZKAŃCÓW BIELSKA-BIAŁEJ Z MARIANEM KASPRZYKIEM

Dzięki naczelnikowi wydziału Kultury Fizycznej I Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku - Białej, Panu Ryszardowi Radwanowi, Bielszczanie mogli się zapoznać z historią bielskiego mistrza olimpijskiego w boksie Mariana Kasprzyka. Bokserzy Szymon Batelt i Jarek Biliński z BKB " Beskidy" pokazali zgromadzonym gościom próbkę umiejętności bokserskich. Spotkanie było niezwykle ciekawe, rozmawialiśmy nie tylko o boksie ale także o życiu.

01.
02.2013

PIERWSZY START NASZYCH ZAWODNIKÓW

W najbliższą sobotę jeden z naszych zawodników stoczy pierwszą swoją oficjalną walkę. Jako pierwszy będzie reprezentował barwy naszego klubu. Paweł Szymończyk, bo o nim mowa, wystartuje w I kroku bokserskim w Rybniku już w najbliższą sobotę. Jest to pierwszy etap przygotowań do większego turnieju, który jest planowany na marzec. W tym tygodniu ostatnie szlify przed walką. Migawki w naszej galerii. Powodzenia Paweł!!!

09.
01.2013

BKB CZŁONKIEM ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU BOKSERSKIEGO

W dniu wczorajszym uczestniczyłem w posiedzeniu zarządu Śląskiego Związku Bokserskiego. Kandydatura naszego klubu została zatwierdzona i od dziś jesteśmy członkiem Związku, co umożliwia nam start w turniejach (informacja w galerii). Jak widać cisza na stronie nie oznacza, że nic się nie dzieje. Ciężko pracujemy i zaczynamy planować pierwsze starty!!! Szczegóły wkrótce!!!

09.
01.2013

POWIADOMIENIE ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU BOKSERSKIEGO

Z dumą ogłaszamy, że nasz Klub Bokserski został zarejestrowany przez Śląski Związek Bokserski. W związku z tym faktem nasi zawodnicy mają prawo startu we wszystkich imprezach organizowanych przez ŚZB.